تنظیمات
اندازه فونت :
چاپ خبر
گروه : مجله خبری بصیرت افزایی
سرویس : تیتر یک, سیاسی و بین الملل
شناسه خبر : 25090
تاریخ : ۷ بهمن, ۱۳۹۶ :: ۲۲:۱۳
پیام رهبر انقلاب به اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا: انتظارات جدید از جوان امروز را بشناسید حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تأکید کردند: جوان دانشجو باید زمان کنونی و تحولات آن را بشناسد و خود را آماده سازد.

بصیرت افزایی: حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به نشست اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان در اروپا تأکید کردند: جوان دانشجو باید زمان کنونی و تحولات آن را بشناسد و خود را آماده سازد. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی که صبح امروز حجت‌الاسلام جواد اژه‌ای آن را در مرکز اسلامی امام علی(ع) در وین قرائت کرد، به این شرح است:

بسم الله الرّحمن الرّحیم

جوانان عزیز دانشجو زمان کنونی و تحوّلات آن، انتظاراتی از جوانان را تعریف می‌کند که در دوران‌های گذشته وجود نداشت یا شناخته نبود. جوان دانشجو باید آن تحولات و این انتظارات را به درستی بشناسد و خود را آماده سازد. انجمن‌های اسلامی و فضای دینی در آن، می‌تواند در این آمادگی، شما را یاری دهد. نقطه‌ی اصلی آن است که کار را برای خدا و به شوق انجام وظیفه بکنید. اگر این توفیق را یافتید هدایت الهی هم به کمک شما خواهد آمد انشاءالله. سعادت همه‌ی شما را از خداوند متعال خواهانم.

سیّدعلی خامنه‌ای ۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای بصیرت افزایی محفوظ می باشد.