منتظر اقدام روحانی در‌ برابر تخلفات برادرش هستیم

نصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افشاگری اخیر آیت الله آملی لاریجانی درباره پول های کثیف و کمک میلیاردی بابک زنجانی به ستاد روحانی و تخلفات برادر رئیس جمهور به عنوان متهم اصلی این پرونده گفت: من جزء 46 نفر از نمایندگانی بودم که در تذکر به رئیس جمهور خواستار معرفی حسین فریدون به قوه قضائیه برای رسیدگی به اتهامات اقتصادی وی شدم و آن نامه را امضا کردم ما در آن بیانیه همه ابعاد تخلفات برادر رییس جمهور را عنوان کردیم. وی اذعان کرد: ما درمورد حسین فریدون همه موارد را چه به نمایندگان، چه به خود شخص رییس جمهور و چه به خود ایشان گفته ایم و باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه اقداماتی از طرف رییس جمهور در بررسی پرونده حسین فریدون صورت خواهد گرفت.
در سیاسی و بین الملل توسط ‪

بصیرت افزایینصرالله پژمان‌فر نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افشاگری اخیر آیت الله آملی لاریجانی درباره پول های کثیف و کمک میلیاردی بابک زنجانی به ستاد روحانی و تخلفات برادر رییس جمهور به عنوان متهم اصلی این پرونده گفت: من جزء ۴۶ نفر از نمایندگانی بودم که در تذکر به رئیس جمهور خواستار معرفی حسین فریدون به قوه قضائیه برای رسیدگی به اتهامات اقتصادی وی شدم و آن نامه را امضا کردم ما در آن بیانیه همه ابعاد تخلفات برادر رییس جمهور را عنوان کردیم.

وی در ادامه افزود: شما باید از دیگر نمایندگانی که آن بیانیه را امضاء نکرده اند سوال کنید که چرا این بیانیه را امضا نکردید درصورتی که ما در آن بیانیه تخلفات آقای فریدون را به صورت کاملا شفاف به رییس جمهور گفته ایم.

نماینده مردم مشهد اذعان کرد: ما درمورد حسین فریدون همه موارد را چه به نمایندگان، چه به خود شخص رییس جمهور و چه به خود ایشان گفته ایم و باید منتظر بمانیم تا ببینیم چه  اقداماتی از طرف رییس جمهور در بررسی پرونده حسین فریدون صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری بسیج

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code