بصیرت افزایی

آمریکا خودش به ما قول داد !

شنیده اید که می گویند مار گزیده از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود؟ یا اینکه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؟ یا اینکه چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ یا اینکه یک دیوانه سنگی ته چاه می اندازد و صد عاقل نمی توانند آن را خارج کنند؟ و یا شنیده اید که ... چنین تمثیل هایی شاید برای پدیده ای به نام برجام کم نیستند! برجامی که قرار بود سکوی پرش و اتکای دولت یازدهم برای ریاست جمهوری دوره دوازدهم باشد و چه فضاسازی ها و برجام برجام کردن هایی نکردند اما امروز برای فرار از این برجام از یکدیگر سبقت می گیرند و همانند فاجعه قطار به دنبال مقصر می گردند و یا بهتر بگوییم؛ به دنبال مقصرسازی هستند! حال این برجام و قول هایی که دولت یازدهم از آمریکا گرفته بود شد همانی که رهبری معظم بارها تذکر دادند اما گویا مرغشان یک پا بیشتر نداشت! حتماً حقیقتاً قاعدتاً بی شک و هر کلمه ای که نشان از یقین داشته باشد؛ مردم می دانند مقصر اصلی کیست! تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی از این دست مقصرها کم نداشته است اما گویا دیگر تاریخ، عبرت آموز نیست!
در چند رسانه ای/سیاسی و بین الملل/عکس توسط ‪

|  بصیرت افزایی: شنیده اید که می گویند مار گزیده از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود؟ یا اینکه عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد؟ یا اینکه چرا عاقل کند کاری که باز آرد پشیمانی؟ یا اینکه یک دیوانه سنگی ته چاه می اندازد و صد عاقل نمی توانند آن را خارج کنند؟ و یا شنیده اید که … چنین تمثیل هایی شاید برای پدیده ای به نام برجام کم نیستند! برجامی که قرار بود سکوی پرش و اتکای دولت یازدهم برای ریاست جمهوری دوره دوازدهم باشد و چه فضاسازی ها و برجام برجام کردن هایی نکردند اما امروز برای فرار از این برجام از یکدیگر سبقت می گیرند و همانند فاجعه قطار به دنبال مقصر می گردند و یا بهتر بگوییم؛ به دنبال مقصرسازی هستند! حال این برجام و قول هایی که دولت یازدهم از آمریکا گرفته بود شد همانی که رهبری معظم بارها تذکر دادند اما گویا مرغشان یک پا بیشتر نداشت! حتماً حقیقتاً قاعدتاً بی شک و هر کلمه ای که نشان از یقین داشته باشد؛ مردم می دانند مقصر اصلی کیست! تاریخ اسلام و انقلاب اسلامی از این دست مقصرها کم نداشته است اما گویا دیگر تاریخ، عبرت آموز نیست!

امام خامنه ای: ۲۰ فروردین ۱۳۹۴

به مسئولین گفته‌ایم به طرف مقابل اعتماد نکنید، به لبخند او فریب نخورید، به وعده‌ی نقد او اعتمادنکنید، چون وقتی خر او ازپل گذشت به شما می‌خندد.

حسن روحانی: ۲ مهر ۱۳۹۵

در جلسه کمیسیون مشترک برجام همه با قاطعیت به آمریکا گفتند این مواردی که شما انجام می‌دهید با برجام منطبق نیست و باید کار خود را اصلاح کنید و آمریکا هم قول داد روند را اصلاح کند.

قولی که آمریکا داد!

کاخ سفید با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا طرح تمدید تحریمهای ایران را در روز چهارشنبه امضا نکرده ولی اجازه داده است تا این مصوبه به قانون تبدیل شود.

58421169548

[ مشاهده متن کامل این خبر در ]
لينک کوتاه مطلب :

تمامي اخبار در «مجله خبري بصيرت افزايي» داراي منبع و پيوند به سايت مرجع مي باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصيرت افزايي» هيچگونه مسئوليتي در قبال آن ها ندارد. در صورتيکه خبري باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهيد.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های چند رسانه ای

برو به بالا
پوسته وردپرس