بصیرت افزایی

آخوندی را استیضاح می‌کنیم، حتی اگر ما را به گلوله ببندند

سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس پیرامون آخرین پیگیری ها درباره استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی پیرامون حادثه راه آهن سمنان، اظهار داشت: نهضت ادامه دارد حتی اگر شب و روز بر ما گلوله ببارد! نمایندگان آذربایجان بنا به تکلیفی که دارند در مقابل این واقعه همواره پیگیر موضوع استیضاح هستند. وی با بیان اینکه موضوع استیضاح وزیر، ماندن و یا رفتن یک مسئول نیست، افزود: مسئله رسیدگی به نواقصی است که منجر به کشته شدن عده ای از مردم شده است. بعضی نگران اجساد مفقود شده خانواده و عزیزانشان هستند. خدادادی افزود: یکی از مواردی که از وزیر گله مند بودیم سخنان وی در اولین روز بازدید از محل حادثه بود که به مردم داغدار اعلام کرد که بیمه و دیه جان باختگان پرداخت می شود، هرچند که این موارد نیز به صورت قانونی لحاظ شود اما مردم داغدار بوده و عزیزانشان را با دنیایی عوض نمی کنند.
در سیاسی و بین الملل توسط ‪

|  بصیرت افزایی: سلمان خدادادی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس پیرامون آخرین پیگیری ها درباره استیضاح آخوندی وزیر راه و شهرسازی پیرامون حادثه راه آهن سمنان، اظهار داشت: نهضت ادامه دارد حتی اگر شب و روز بر ما گلوله ببارد! نمایندگان  آذربایجان بنا به تکلیفی که دارند در مقابل این واقعه همواره پیگیر موضوع استیضاح هستند.

وی با بیان اینکه موضوع استیضاح وزیر، ماندن و یا رفتن یک مسئول نیست، افزود: مسئله رسیدگی به نواقصی است که منجر به کشته شدن عده ای از مردم شده است. بعضی نگران اجساد مفقود شده خانواده و عزیزانشان هستند. باید این موضوع ریشه یابی شود. البته جلسات مختلفی به ویژه در کمیسیون عمران برگزار شده است. روز گذشته نیز همه نمایندگان آذربایجان با حضور مسئولان وزارت راه و شهرسازی جلسه داشتند و فیلم های روز حادثه را بررسی کردند.

خدادادی تصریح کرد: هر روز که می گذرد بیشتر به سستی، ضعف مدیریت، بی توجهی و عدم احساس مسئولیت افراد پی می بریم. در این فیلم که اعضای وزارت راه آورده بودند مشخص شد که ۴ نفر مسئولیت اجازه تردد به یک لوکوموتیو را دارند این در حالی است که در روز واقعه یک نفر از اعضا با تلفن به ۳ نفر دیگر این اجازه را می دهد. در حالی که ۳ نفر دیگر نیز باید شرایط عبور لوکوموتیو را تشخیص دهند این در حالی است که این افراد با اعتماد به حرف همان یک نفر مجوز عبور لوکوموتیو را می دهند.

نماینده مردم ملکان در مجلس این گونه غفلت ها را بیانگر عدم احساس مسئولیت افراد برشمرد و ادامه داد: در گذشته نیز اینگونه رفتارها سابقه داشته و اگر واقعه ای در پس آن رخ نداده تنها یاری و کار خدا بوده است.

رئیس کمیسیون اجتماعی در پایان خاطرنشان کرد: بحث دیه و بیمه لازم بوده و باید پیگیری شود. اما موضوع اصلی اینها نیست. اتفاقا یکی از مواردی که از وزیر گله مند بودیم سخنان وی در اولین روز بازدید از محل حادثه بود که به مردم داغدار اعلام کرد که بیمه و دیه جان باختگان پرداخت می شود، هرچند که این موارد نیز به صورت قانونی لحاظ شود اما مردم داغدار بوده و عزیزانشان را با دنیایی عوض نمی کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های سیاسی و بین الملل

برو به بالا
پوسته وردپرس