بصیرت افزایی

به شعور جوانان توهین نکنید !

دولت تدبیر و امید بالاخره در ماههای پایانی عمر خود به فکر جوانان افتاده است. اقدامی که با تردیدهای اساسی از سوی جوانان مواجه خواهد شد و قطعا مورد توجه جدی جوانان قرار نخواهد گرفت. بنا بر این گزارش دولت در سال آخر تدوین بودجه در لایحه بودجه سال 96 بودجه وزارت ورزش و جوانان را با رشد چشمگیری نسبت به سایر دستگاهها آورده است امری که معلوم نیست چرا در سالهای گذشته به آن توجه چندانی صورت نمی گرفت و در سال پایانی که دولت به رای احتیاج دارد چنین دست و دلبازی شده است. این اقدام دولت آن هم در سال پایانی عمر خود، این سئوال را در اذهان مردم و جوانان ایجاد کرده است که چرا دولت به این قشر چنین ابزاری نگاه می نماید و در امور دیگر از بکار گیری آنان نه خبری است و نه بدان فکری شده است. جوانان ایران اسلامی این سئوال را از دولتمردان دارند که اگر به فکر جوانان هستند چرا یکی از این جوانان را در کابینه ای که مسن ترین کابینه از زمان قاجار تا کنون نام گرفته است بکار نگرفته اند تا نشان دهند چقدر برای این جوانان ارزش و اهمیت قائل هستند.
در اجتماعی و فرهنگی/یادداشت توسط ‪

|  بصیرت افزایی: دولت تدبیر و امید بالاخره در ماههای پایانی عمر خود به فکر جوانان افتاده است. اقدامی که با تردیدهای اساسی از سوی جوانان مواجه خواهد شد و قطعا مورد توجه جدی جوانان قرار نخواهد گرفت.

بنا بر این گزارش دولت در سال آخر تدوین بودجه در لایحه بودجه سال ۹۶ بودجه وزارت ورزش و جوانان را با رشد چشمگیری نسبت به سایر دستگاهها آورده است امری که معلوم نیست چرا در سالهای گذشته به آن توجه چندانی صورت نمی گرفت و در سال پایانی که دولت به رای احتیاج دارد چنین دست و دلبازی شده است.

به گزارش خبرنگار ما این اقدام دولت آنهم در سالی که به رای نیاز دارد این سئوال را در اذهان مردم و جوانان ایجاد کرده است که چرا دولت به این قشر چنین ابزاری نگاه می نماید و در امور دیگر از بکار گیری آنان نه خبری است و نه بدان فکری شده است.

جوانان ایران اسلامی این سئوال را از دولتمردان دارند که اگر به فکر جوانان هستند چرا یکی از این جوانان را در کابینه ای که مسن ترین کابینه از زمان قاجار تا کنون نام گرفته است بکار نگرفته اند تا نشان دهند چقدر برای این جوانان ارزش و اهمیت قائل هستند.

جوانان این سئوال را دارند که چرا در دولت تدبیر! بانکها برای پرداخت تسهیلات ازدواج اینقدر مقاومت نشان می دهند و از سوی مسئولان طراز اول برای رفع این مشکل اقدام اساسی صورت نمی گیرد؟

جوانان ایران اسلامی این سئوال را دارند که چه کسی باید طلب کار باشد آنها که یک دوره تمام به وعده آنها برای ایجاد اشتغال گوش داده اند و اکنون باز از آنها می شنوند که اشتغال مهمترین کار باید باشد؟ و البته معلوم نیست مهمترین کار چه کسی قرار است باشد؟!

و جوانان ایران اسلامی با همه این اقدامات نمایشی انتخاباتی می گویند لطفا به شعور آنها توهین نکنید.

منبع: عصر امروز

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های اجتماعی و فرهنگی

برو به بالا
پوسته وردپرس