بصیرت افزایی

آل سعود دشمن اسلام است

در جهان اسلام/چند رسانه ای/عکس توسط ‪

|  بصیرت افزایی: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در افتتاحیه کنفرانس بین المللی تهران از عدم دشمنی با آل سعود سخن گفت و معتقد بود که اتفاقا آل سعود باید در منطقه نقش آفرین باشد! حتی آل سعود را در زمره کشورهای مسلمان قرار داد! آل سعودی که تفکر سیاسی منبعث از تفکر وهابیت است و مواضع علمای دین اسلام در مورد آنان کاملا مشخض و صریح است. امام خمینی (ره) و رهبر انقلاب نیز مواضعی قاطع در مورد وهابیت و این تفکر انحرافی دارند که اشاره ای بسیار کوچکیبه آن خواهد شد.

امام خمینی (ره):

حکومت آل سعود، این وهابی­ هاى پست بی­ خبر از خدا، ب­ه سان خنجرند که همیشه از پشت در قلب مسلمانان فرو رفته اند. به این اندازه که کارگزاران ناشى و بى ‏اراده حاکمیت سعودى در این قساوت و بى‏ رحمى عمل کرده‏ اند، موفق نمى‏ شدیم و حقاً که این وارثان ابى ­سفیان و ابى­ لهب و این رهروان راه یزید روى آنان و اسلاف خویش را سفید کرده ‏اند.

اگر از جنایت های آمریکا بگذریم از آل سعود نخواهیم گذشت.

علی لاریجانی:      ۲۱ آذر ۱۳۹۵

همه کشورها به خصوص کشور سعودی باید بداند ایران نه دشمن آنان است و نه با نقش آفرینی مثبت آنان در منطقه مخالفتی دارد… با صراحت اعلام می کنیم با نقش آفرینی همه کشورهای مسلمان منطقه در استقرار امنیت در منطقه بر محورهایی که ذکر شد هم احترام می گذاریم و هم آن را مفید می دانیم.

87546546

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های جهان اسلام

برو به بالا
پوسته وردپرس