بصیرت افزایی

برای کشیدن اندکی خجالت لطفاً به مواضع پیشین خود رجوع کنید

حسن روحانی در شهریور 1393 و در مستانه های برجام باوری های دولت، مدعی شد که تمام مسئولیت مذاکرات بر عهده رئیس جمهور است. اما این ادعا طولی نکشید و بلافاصله پس از نقض برجام از سوی آمریکا این مسئولیت پذیری ظاهری خاتمه یافت و از رهبری مایه گذاشت! شاید نیاز باشد جناب روحانی و دیگر حامیان (حامیان اسبق!) برجام به سخنان و مواضع پیشین خود رجوع کنند! عجیب تر اینکه روزنامه ابتکار در آن زمان این خبر را منتشر کرده بود اما آن را از سایت خود حذف کرده است!
در چند رسانه ای/سیاسی و بین الملل/عکس توسط ‪

| یصیرت افزایی: حسن روحانی در شهریور ۱۳۹۳ و در مستانه های برجام باوری های دولت، مدعی شد که تمام مسئولیت مذاکرات بر عهده رئیس جمهور است. اما این ادعا طولی نکشید و بلافاصله پس از نقض برجام از سوی آمریکا این مسئولیت پذیری ظاهری خاتمه یافت و از رهبری مایه گذاشت! شاید نیاز باشد جناب روحانی و دیگر حامیان (حامیان اسبق!) برجام به سخنان و مواضع پیشین خود رجوع کنند! عجیب تر اینکه روزنامه ابتکار در آن زمان این خبر را منتشر کرده بود اما آن را از سایت خود حذف کرده است!

حسن روحانی: ۹ شهریور ۱۳۹۳ (دریافت نسخه PDF  و تصویر روزنامه ابتکار)

رييس جمهوري نيستم که فردا روزي بگويم تيم مذاکره کننده خراب کرده است.

تيم مذاکره کننده کامل هماهنگ است و قبل از هر سفري تمام موارد را با يکديگر در ميان ميگذاريم.

رييس جمهور تنها مسئوليت همه مذاکرات را برعهده دارد.

حسن روحانی: ۱۶ آذر ۱۳۹۵

ما هیچ قدمی در مسئله برجام برنداشتیم مگر آنکه با مقام معظم رهبری مشورت کردیم. نامه های مکتوبش وجود دارد.

 897845231213218

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های چند رسانه ای

برو به بالا
پوسته وردپرس