بصیرت افزایی

خسته است میفهمی؟ خسته!

در اجتماعی و فرهنگی/چند رسانه ای/سیاسی و بین الملل/عکس/فیلم توسط ‪

|  بصیرت افزایی: شاید زمانی که دولت یازدهم، منتقدین برجام را دلواپس و بی سواد و بی شناسنامه و یا انقلابی نمای نفهم مورد خطاب قرار می داد هرگز فکر آن را نمی کرد که روزی خودش نیز در جرگه دلواپسان برجام قرار گیرد! دلواپسی که امروز با نقض برجام و عهدشکنی قریب الوقوعی که رهبر انقلاب بارها تذکر داده بود، از هر دلواپسی دلواپس تر شده است. بدیهی است تفکری که انقلابی گری را در محدوده احساسات خلاصه کند و برای مبارزه با ظلم و جور زمان بندی تعیین نماید هرگز نخواهد توانست باطن دیوصفت و شیطانی، استکبار را درک نماید و قاعدتاً حذرها بر او اثر نکرده و با دشمن پیمان ذلت خواهد بست!

امام خامنه ای: ۱۲ آبان ۱۳۹۵

آنچه که مشکلات کشور را حل خواهد کرد، روحیه و تفکر انقلابی به معنای توکل به خدا، اعتماد به درون، شجاعت اقدام و عمل، بصیرت، عمل به توصیه های امام، ابتکار ورزی، امیدواری به آینده، نترسیدن از دشمن و تسلیم نشدن در برابر او است.

حسن روحانی: ۱۶ تیر ۱۳۹۴ + فیلم

کافی است، دوران احساسات کافی است. در هر انقلابی اینجور است احساسات فراوان است. ۶ ماه ۱ سال ۲ سال … ۳۶ سال ۳۷ سال؟!
54164986541651

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

1 دیدگاه

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های اجتماعی و فرهنگی

برو به بالا
پوسته وردپرس