بصیرت افزایی

طیب‌نیا برای نظارت و پیگیری کوتاهی کرد

محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با اشاره به عدم اقدام جدی دولت درباره فیش‌های نجومی، اظهار داشت: سال گذشته دیوان محاسبات مسئله پرداخت‌های قانونی را به‌صورت مکتوب به وزیر اقتصاد گوشزد کرده و خواستار اقدامی جدی از سوی این وزارتخانه شده بود اما در عمل هیچ اقدام جدی از سوی وزیر اقتصاد ندیدیم. وی بابیان اینکه عدم اقدام جدی از سوی وزارت اقتصاد در حالی است که بیشتر پرداخت‌های غیرقانونی در این وزارتخانه صورت گرفته، افزود: در گزارشی که دیوان محاسبات در مجلس قرائت کرد مشخص شد هشتاد درصد این پرداختی‌ها در حوزه وزارت اقتصاد بوده است که این مسئله از یک سو بیانگر پیشگام بودن این وزارتخانه در پرداخت‌های غیرقانونی است و از سوی دیگر به کوتاهی وزیر اقتصاد اشاره دارد.
در سیاسی و بین الملل توسط ‪

|  بصیرت افزایی: محمدعلی پورمختار عضو کمیسیون حقوقی قضایی مجلس با اشاره به عدم اقدام جدی دولت درباره فیش‌های نجومی، اظهار داشت: سال گذشته دیوان محاسبات مسئله پرداخت‌های قانونی را به‌صورت مکتوب به وزیر اقتصاد گوشزد کرده و خواستار اقدامی جدی از سوی این وزارتخانه شده بود اما در عمل هیچ اقدام جدی از سوی وزیر اقتصاد ندیدیم.

وی بابیان اینکه عدم اقدام جدی از سوی وزارت اقتصاد در حالی است که بیشتر پرداخت‌های غیرقانونی در این وزارتخانه صورت گرفته، افزود: در گزارشی که دیوان محاسبات در مجلس قرائت کرد مشخص شد هشتاد درصد این  پرداختی‌ها در حوزه وزارت اقتصاد بوده است که این مسئله از یک سو بیانگر پیشگام بودن این وزارتخانه در پرداخت‌های غیرقانونی است و از سوی دیگر به کوتاهی وزیر اقتصاد اشاره دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های سیاسی و بین الملل

مناظره‌ زنده شد

بصیرت افزایی: جلسه کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات ریاست‌جمهوری شنبه شب به ریاست عبدالرضا

پخش زنده یا مرده ؟!

بصیرت افزایی: حسین شریعتمداری، مدیرمسئول کیهان طی یادداشتی در روزنامه کیهان نوشت: امسال
برو به بالا
پوسته وردپرس