بصیرت افزایی

آیا وعده ۱۰۰ روزه جدیدی در راه است؟!

در اجتماعی و فرهنگی/چند رسانه ای/عکس توسط ‪

|  بصیرت افزایی: حقیقت این است که دولت یازدهم به پایان دوره خودش نزدیک می شود اما همچنان وعده ۱۰۰ روزه ای که حسن روحانی با در دست داشتن نماد کلید حل مشکلات به افکار عمومی تزریق کرده بود، عملی نشده است. افکار عمومی همچنان نظاره گر این وعده های اجرا نشده است و تمامی بهانه هایی که برای اجرای این وعده ها از سوی مسئولان مطرح می شود را نیز شنیده اند اما چه سود؟ آیا وعده ها مشروط بود؟ علی ایحال مشاهده می کنیم که به صورت غیر مستقیم در افکار عمومی پمپاژ می کنند که یک دوره دیگر هم مردم به دولت رای بدهند تا وعده هایش را عملی کند، زیرا فرصت لازم است تا مشکلات حل شوند! بله فرصت! آن زمان که مدعی فرصت کوتاه بودند، توانایی اجرای آن را نداشتند! حال که مدعی زمانبر بودن است … خدا بخیر کند!

حسن روحانی کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خرداد ۱۳۹۲ با اشاره به برنامه دولت تدبیر و امید برای حل مشکلات کشور گفت: راه حلهای کوتاه مدتی یک ماه و ۱۰۰ روزه برای حل مشکلات ومعضلات اقتصادی، اجتماعی و سیاست داخلی و خارجی در دولت تدبیر وا مید پیش بینی شده است که با این برنامه ما می توانیم در یک فرصت کوتاه شاهد تحول اقتصادی باشیم.

حسن روحانی در آبان ۱۳۹۵ با تأکید بر اینکه ما در برابر همه مشکلاتی که در پیش رو داریم باید به مقابله و جلوگیری از آنها بپردازیم، اظهار کرد: برخی مشکلات را می‌توان یکساله و دوساله حل کرد، حل ‌برخی از مشکلات سه یا چهار سال زمان می‌خواهد و برخی دیگر نیز به زمان بیشتری نیاز دارند اما ما نباید ناامید و خسته شویم. ما باید دست در دست هم راه را ادامه دهیم.

4951313216549846

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های اجتماعی و فرهنگی

برو به بالا
پوسته وردپرس