بصیرت افزایی

از جانبازی در میدان جنگ تا کسب طلای پارالمپیک ریو قبل از پایان مسابقه: دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان درگذشت + فیلم

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که امروز در مسابقات جاده شرکت کرده بود به دلیل سانحه‌ای که برای او ایجاد شد دار فانی را وداع گفت. وی در مسابقات جاده شرکت کرد اما در میانه راه دچار سانحه شد و پس از آن به بیمارستان منتقل شد. پیش از این مربی تیم ملی دوچرخه‌سواری از مساعد بودن حال او در بیمارستان خبر داده بود. مسعود اشرفی درباره سانحه‌ای که برای دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان رخ داد، اظهار داشت: بهمن گلبارنژاد 5 یا 6 بار قبل از مسابقه، این مسیر را تمرین كرده بود. ابتدا او در سراشیبی تند مسیر با فنس‌ها برخورد كرد و دستش شكست و سپس سر و گردنش آسیب دید. وی ادامه داد: گلبارنژاد خیلی سریع به آمبولانس منتقل شد اما در زمان عمل احیا و در حالی كه خون‌ریزی زیادی داشت دچار سكته قلبی می‌شود و از دنیا می‌رود.
در اجتماعی و فرهنگی/چند رسانه ای/فیلم توسط ‪

بصیرت افزایی: بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که امروز در مسابقات جاده شرکت کرده بود به دلیل سانحه‌ای که برای او ایجاد شد دار فانی را وداع گفت.

گلبارنژاد امروز (شنبه) در مسابقات جاده شرکت کرد اما در میانه راه دچار سانحه شد و پس از آن به بیمارستان منتقل شد. پیش از این مربی تیم ملی دوچرخه‌سواری از مساعد بودن حال او در بیمارستان خبر داده بود.

مسعود اشرفی درباره سانحه‌ای که برای دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان رخ داد، اظهار داشت: بهمن گلبارنژاد ۵ یا ۶ بار قبل از مسابقه، این مسیر را تمرین كرده بود. ابتدا او در سراشیبی تند مسیر با فنس‌ها برخورد كرد و دستش شكست و سپس سر و گردنش آسیب دید.

وی ادامه داد: گلبارنژاد خیلی سریع به آمبولانس منتقل شد اما در زمان عمل احیا و در حالی كه خون‌ریزی زیادی داشت دچار سكته قلبی می‌شود و از دنیا می‌رود.

گفتنی است دبیركل كمیته پارالمپیک ایران در مورد علت درگذشت دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان، توضیحاتی را ارائه داد.

مسعود اشرفی درباره سانحه‌ای که برای دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان رخ داد، اظهار داشت: بهمن گلبارنژاد ۵ یا ۶ بار قبل از مسابقه، این مسیر را تمرین كرده بود. ابتدا او در سراشیبی تند مسیر با فنس‌ها برخورد كرد و دستش شكست و سپس سر و گردنش آسیب دید.گلبارنژاد خیلی سریع به آمبولانس منتقل شد اما در زمان عمل احیا و در حالی كه خون‌ریزی زیادی داشت دچار سكته قلبی می‌شود و از دنیا می‌رود.

همچنین رئیس‌جمهوری درگذشت بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌سوار کشورمان حین مسابقات پاراالمپیک ریو را تسلیت گفت.

در گذشت این ورزشکار کشورمان را به خانواده مرحوم گلبارنژاد و جامعه ورزش، به ویژه جامعه ورزش جانبازان و معلولان تسلیت می‌گوییم.

فیلم آخرین صحبت‌های مرحوم گلبارنژاد در ریو ۲۰۱۶ را اینجا مشاهده کنید.

منبع: میزان

تمامی اخبار در «مجله خبری بصیرت افزایی» دارای منبع و پیوند به سایت مرجع می باشند، لذا صحت اخبار مندرج بر عهده منبع آن بوده و «بصیرت افزایی» هیچگونه مسئولیتی در قبال آن ها ندارد. در صورتیکه خبری باعث نقض حقوق شما شده است، لطفا گزارش دهید.

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

*

code

تازه ترین های اجتماعی و فرهنگی

برو به بالا
پوسته وردپرس