شنبه ۲۶ اسفند, ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۰:۵۳
GMT 12:00
امام علی (ع): سرآمدِ بصیرت، اندیشیدن است. [غررالحکم،ح۵۱۱۶]

بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که امروز در مسابقات جاده شرکت کرده بود به دلیل سانحه‌ای که برای او ایجاد شد دار فانی را وداع گفت.

از جانبازی در میدان جنگ تا کسب طلای پارالمپیک ریو قبل از پایان مسابقه: دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان درگذشت + فیلم

    25 views
|  بصیرت افزایی: بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که…

یکشنبه, ۲۷ شهریور, ۱۳۹۵ :: ۱۲:۱۵

کد خبر : 6496

بصیرت افزایی: بهمن گلبارنژاد دوچرخه سوار پارالمپیکی کشورمان که امروز در مسابقات جاده شرکت کرده بود به دلیل سانحه‌ای که برای او ایجاد شد دار فانی را وداع گفت.

گلبارنژاد امروز (شنبه) در مسابقات جاده شرکت کرد اما در میانه راه دچار سانحه شد و پس از آن به بیمارستان منتقل شد. پیش از این مربی تیم ملی دوچرخه‌سواری از مساعد بودن حال او در بیمارستان خبر داده بود.

مسعود اشرفی درباره سانحه‌ای که برای دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان رخ داد، اظهار داشت: بهمن گلبارنژاد ۵ یا ۶ بار قبل از مسابقه، این مسیر را تمرین کرده بود. ابتدا او در سراشیبی تند مسیر با فنس‌ها برخورد کرد و دستش شکست و سپس سر و گردنش آسیب دید.

وی ادامه داد: گلبارنژاد خیلی سریع به آمبولانس منتقل شد اما در زمان عمل احیا و در حالی که خون‌ریزی زیادی داشت دچار سکته قلبی می‌شود و از دنیا می‌رود.

گفتنی است دبیرکل کمیته پارالمپیک ایران در مورد علت درگذشت دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان، توضیحاتی را ارائه داد.

مسعود اشرفی درباره سانحه‌ای که برای دوچرخه‌سوار پارالمپیکی کشورمان رخ داد، اظهار داشت: بهمن گلبارنژاد ۵ یا ۶ بار قبل از مسابقه، این مسیر را تمرین کرده بود. ابتدا او در سراشیبی تند مسیر با فنس‌ها برخورد کرد و دستش شکست و سپس سر و گردنش آسیب دید.گلبارنژاد خیلی سریع به آمبولانس منتقل شد اما در زمان عمل احیا و در حالی که خون‌ریزی زیادی داشت دچار سکته قلبی می‌شود و از دنیا می‌رود.

همچنین رئیس‌جمهوری درگذشت بهمن گلبارنژاد دوچرخه‌سوار کشورمان حین مسابقات پاراالمپیک ریو را تسلیت گفت.

در گذشت این ورزشکار کشورمان را به خانواده مرحوم گلبارنژاد و جامعه ورزش، به ویژه جامعه ورزش جانبازان و معلولان تسلیت می‌گوییم.

منبع: میزان

نظرات

پاسخ دادن

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به «مجله خبری بصیرت افزایی» می باشد.