دوشنبه ۳۰ بهمن, ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۴:۳۰
GMT 12:00
امام علی (ع): سرآمدِ بصیرت، اندیشیدن است. [غررالحکم،ح۵۱۱۶]

تنش بین این دو تیم ایران و لهستان سابقه‌ای طولانی دارد و کمتر بازی بین این دو تیم بوده است که با صلح و آرامش به پایان برسد. در بازی آخر دو تیم که اولین رویارویی المپیکی آنها بود، بازی بسیار پرتنش و البته حساس پیگیری می‌شد اما در آخر درگیری بین بازیکنان به اوج رسید و دو تیم به جای اینکه با هم دست بدهند، یقه یکدیگر را گرفتند.

یقه گیری در زمین والیبال؛ ماحصل غیرت ایرانی و کُری خوانی لهستانی! + فیلم

    25 views
|  بصیرت افزایی: صحنه‌هایی که در پایان بازی ایران و…

چهارشنبه, ۱۹ مرداد, ۱۳۹۵ :: ۱۵:۳۹

کد خبر : 4860

بصیرت افزایی: صحنه‌هایی که در پایان بازی ایران و لهستان اتفاق افتاد تبدیل به پر اقبال‌ترین ویدئوها در شبکه‌های اجتماعی شده است.

تنش بین این دو تیم سابقه‌ای طولانی دارد و کمتر بازی بین این دو تیم بوده است که با صلح و آرامش به پایان برسد. در بازی آخر دو تیم که اولین رویارویی المپیکی آنها بود، بازی بسیار پرتنش و البته حساس پیگیری می‌شد اما در آخر درگیری بین بازیکنان به اوج رسید و دو تیم به جای اینکه با هم دست بدهند، یقه یکدیگر را گرفتند.

این اتفاق در شرایطی رخ داد که شادی‌های اغراق شده بازیکنان لهستانی روی اعصاب ایرانی‌ها بود. ملی‌پوشان ایران که دیروز نمایش خوبی مقابل حریف داشتند و به نظر بداقبالانه مقابل حریف شکست خوردند، پس از اتمام مسابقه در لحظه دست دادن انتهای بازی دیگر رفتار حریف را تحمل نکردند.

در دیدار دو تیم  ایران و لهستان که سال‌هاست در عرصه‌های مختلف مقابل یکدیگر به میدان می‌روند، اصولا این درگیری‌ها غیرمنتظره نیست. بخصوص که پای والیبالیست‌هایی مثل کورک و کوبیاک در میان باشد. اگر به ویدئوی آخر بازی دقت کنید، از شادی مجدد لهستانی‌ها پس از درگیری بیشتر حرص‌تان خواهد گرفت و البته شاید باید از شکیبایی بازیکنان ایرانی تشکر کرد چراکه این مساله می‌توانست منجر به یک زد و خورد تمام عیار بشود چراکه طبیعتا تحقیر حریف از اصول منشور المپیک به دور و واکنش‌برانگیز است.

برای روشن شدن زوایای بیشتر این ماجرا با ملی‌پوشان والیبال صحبت خواهیم کرد. آنها که دیروز نمایش امیدوارکننده‌ای داشتند برای پیروزی مقابل حریف خوش اقبال نبودند.

فیلم را از اینجا دانلود نمایید …

منبع: ورزش سه

نظرات
  1. 1

    دانش جو

    شیطونه میگه گور بابای المپیک بزنین بترکونینشون

نظرات بسته شده است

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به «مجله خبری بصیرت افزایی» می باشد.